Obecny czas realizacji zamówień wynosi ok. 14 dni roboczych. PRZEDSPRZEDAŻ: 25 września rusza wysyłka roślin z gołym korzeniem.

Agrest bezkolcowy Captivator

Kod produktu: 2B38-24901
Dostępność: brak towaru
Stan:
roślina kopana, zabezpieczona na czas transportu
Wiek sadzonki:
2 lata
Wysokość:
ok. 40 cm
Cena: 12,90 zł 12.90
ilość
- +
szt.
dodaj do przechowalni
Szybka darmowa dostawa już od 1500 zł
Sprawdzone od lat pakowanie roślin
Bezpieczene
zakupy
Najwyższa jakość obsługi

Agrest bezkolcowy Captivator

 

Agrest czerwony bezkolcowy Capitvator to jedna z najbardziej plennych odmian agrestu. Kolejną zaletą na którą warto zwrócić uwagę jest praktycznie brak kolców. Docenimy tą cechę jeśli mamy w domu dzieci. Wartościowe owoce idealne do jedzenia na świeżo oraz do przetworów.

Owocowanie

Owoce agrestu odmiany Capitvator mają kolor czerwony. Brak kolców ułatwia znacząco ich zbór. Owoce agrestu dojrzewają już w czerwcu w połowie sezonu truskawkowego. Można go łączyć w przetworach także z rabarbarem oraz świdośliwą.

Wymagania

Agrest odmiany Capitvator jest odporny na przymrozki. Wykazuje znaczną odporność na mączniaka dzięki czemu polecany jest do sadzenia ogrodach przydomowych i ogródkach działkowych. Nie wymaga do ochrony przed tą chorobą stosowania chemii, wystarczy zapobieganie oraz ochrona ekologiczna. Cięcie krzewu należy przeprowadzać co roku. Preferuje glebę przepuszczalną, jest jednak bardzo tolerancyjny dla podłoża. Krzewy rosnące w słońcu dają słodsze w smaku owoce.

 

 

Do każdego zamówienia instrukcja gratis!

+ do zamówienia powyżej 1500 zł darmowa wysyłka!

Kontrolowana jakość!
Nadzór nad uprawami naszych roślin sprawuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl