JAŁOWIEC CHIŃSKI OBELISK

0 Towar niedostępny
12,80 zł 12.80
dodaj do przechowalni
Ilość

Roślina w pojemniku o średnicy ok. 60-70 cm

Odmiana jałowca chińskiego o szybkim wzroście i niebieskawozielonym zabarwieniu igieł. Posadzona w grupie tworzy zwarte tło dla innych odmian roślin.

Roślina bardzo gęsta ze strzelistą, kolumnową koroną.

Boczne rozgałęzienia ma łukowato powyginane i nieregularne. Zewnętrzna powierzchnia krzewu przybiera pofalowana formę.

Igły kłujące, sztywne koloru zielonego z niebieskim nalotem. Górne pędy są bardziej zielone niż niebieskie.

Roślina w pojemniku o średnicy ok. 60-70 cm

Odmiana jałowca chińskiego o szybkim wzroście i niebieskawozielonym zabarwieniu igieł. Posadzona w grupie tworzy zwarte tło dla innych odmian roślin. Roślina bardzo gęsta ze strzelistą, kolumnową koroną.Boczne rozgałęzienia ma łukowato powyginane i nieregularne. Zewnętrzna powierzchnia krzewu przybiera pofalowana formę. Igły kłujące, sztywne koloru zielonego z niebieskim nalotem. Górne pędy są bardziej zielone niż niebieskie.

Jałowiec chiński lubi gleby lekkie, przepuszczalne o odczynie lekko kwaśnym i kwaśnym, umiarkowanie wilgotne, dobrze znosi suszę jak również gleby ubogie i piaszczyste. Nie przepada za ciężkim i gliniastym podłożem, ani bardzo wilgotnym.Jest to roślina bardzo tolerancyjna, odporna na choroby i szkodniki a także niekorzystne warunki klimatyczne.Roślina preferuje stanowiska słoneczne, ale poradzi sobie także na półcienistych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl