Obecny czas realizacji zamówień wynosi ok. 14 dni roboczych.

Malina ŻÓŁTA w doniczce

Kod produktu: 139_20190628104403
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni roboczych
Stan:
pojemnik C2
Wiek sadzonki:
2 letnia
Wysokość:
ok. 15-30 cm
Nazwa łacińska:
Ribus ideaus
Cena: 12,90 zł 12.90
ilość
- +
szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Bezpieczna i szybka dostawa
Sprawdzone od lat pakowanie roślin
Bezpieczne
zakupy
Najwyższa jakość obsługi

Malina ŻÓŁTA

Malina żółta w doniczce

Sadzonki maliny żółtej w doniczce dostępne są przez cały rok. Można je dzięki temu sadzić od wiosny do jesieni, należy pamiętać o podlewaniu malin, gdyż po posadzeniu najbardziej zagraża im susza. Warto też od razu podsypać krzewy sporą warstwą ściółki na przykład z liści albo kory. Maliny żółte to ciekawy dodatek do deserów, ładnie komponują się z innymi kolorami malin.

Owocowanie

Smak owoców maliny żółtej jest określany jako bardzo dobry, słodki. Malina żółta jest polecana do ogrodów zarówno małych jak i dużych. Owoce są ciekawym dodatkiem do deserów, ładnie komponują się w zestawie z malinami w innym kolorze. Ich zastosowanie może być takie samo jak malin o czerwonych owocach.

Wymagania

Malina żółta w doniczce ma takie same wymagania jak każda inna odmiana malin. Potrzebuje do zdrowego wzrostu i dobrego owocowania gleby próchnicznej oraz słonecznego stanowiska. Przy tym powinniśmy zadbać o odpowiednią wilgotność gleby. Dobre wyniki daje ściółkowanie malin liśćmi oraz korą drzew iglastych. Dzięki temu duża część wilgoci pozostaje w glebie, także ogranicza rozwój chwastów. Sadząc maliny należy pamiętać o tym iż przykrywamy korzenie kilku centymetrową warstwą gleby, około 2-3 centymetrów. Dlatego ściółka jest bardzo wskazana.  

 

 

Do każdego zamówienia instrukcja gratis!

+ każde zamówienie jest profesjonalnie spakowane!

Kontrolowana jakość!
Nadzór nad uprawami naszych roślin sprawuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl