Zamówienia realizujemy wyłącznie drogą wysyłkową.

Z UWAGI NA PANUJĄCĄ PANDEMIĘ COVID-19 OBECNIE OFERTA ROŚLIN JEST OGRANICZONA.

Porzeczka biała BLANCA i czarna TITANIA na pniu DUO

0 Towar niedostępny
21,90 zł 21.90
dodaj do przechowalni
Ilość

Przerwa zimowa, wznawiamy wysyłki od około 25 marca.

Porzeczka biała BLANCA i czarna TITANIA- szczepiona na jednym pniu

Stan : roślina kopana- zabezpieczona na czas transportu

Wiek sadzonki : 2 letnia

Wysokość : ok 120 cm

 

Ciekawa propozycja dla właścicieli małych ogrodów oraz wszystkich, którzy lubią ciekawostki w ogrodzie. Proponowana sadzonka to szczepione na jednym pniu dwie odmiany porzeczek; biała Blanca oraz czarna Titania. Obie odmiany charakteryzują się wyśmienitym smakiem, a w duecie prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Owoce

Odmiana Titania posiada duże rosnące w sporych gronach owoce. Sam krzew tworzy mocne, wyprostowane pędy. Natomiast odmiana Blanca rodzi duże, jasnej barwy owoce. Ma podobną siłę wzrostu jak odmiana Titania. Obie odmiany plonują regularnie i obficie oraz wykazują się dużą tolerancją na przymrozki wiosenne. Ta cecha ma ogromne znacznie w przypadku porzeczek, gdyż rozwijają się one jako jedne z pierwszych krzewów po zimie.

Wymagania

Krzewy porzeczki szczepione na pniu wymagają więcej zabiegów pielęgnacji niż krzaczaste. Nieodzowne jest coroczne przycinanie ich w celu utrzymania owocowania oraz nie dopuszczenia do nadmiernego zagęszczenia korony. Porzeczkę najlepiej sadzić w miejscach słonecznych, w glebie odpowiednio utrzymującej wilgotność.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl