Obecny czas realizacji zamówień wynosi ok. 5 dni roboczych.

Jabłoń BALERINA - Kolumnowa

Kod produktu: 10
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
Stan:
roślina kopana- zabezpieczona na czas dostawy
Wiek sadzonki:
2 letnia
Wysokość:
ok. 100 cm
Podkładka:
kolumnowa
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość
- +
szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Szybka darmowa dostawa już od 1500 zł
Sprawdzone od lat pakowanie roślin
Bezpieczne
zakupy
Najwyższa jakość obsługi

Jabłoń BALERINA - kolumnowa

Odmiana Balerina kolumnowa nadaje się z uwagi na niewielkie gabaryty do małych ogrodów. Odmiana dekoracyjna ze względu na pojawiające się wiosną czerwone kwiaty oraz barwne zielono czerwone liście. Można ją sadzić w niewielkiej odległości 60-100 cm od siebie. Jako odmiana o słabej sile wzrostu nadaje się idealnie do sadzenia w pojemnikach na tarasach. Również może znaleźć zastosowanie jako drzewko owocowe na niewielkich działkach czy ogródkach.

OWOCOWANIE

Owoce pojawiają się już w drugim roku po posadzeniu. Jednak warto oberwać większość w zawiązkach jeszcze aby nie przeciążać młodego drzewa. Z roku na rok można zostawiać po więcej owoców do dojrzenia. Jak drzewko osiągnie już swoją docelową wielkość wystarczy tylko nadmiar przerywać aby równomiernie dojrzewały. Owoce ma kuliste, w smaku są słodkie, winne, dość soczyste. Skórka jest czerwona. Dojrzewają na przełomie września i października. Z jednego drzewka możemy osiągnąć plon do ok 10 kg. 

WYMAGANIA:

Odmiana jest w miarę odporna na mączniaka i mało wrażliwa na parcha. Bez problemu wytrzymuje mrozy. W celu utrzymania odpowiedniego pokroju oraz równomiernego owocowania wymaga cięcia wczesną wiosną. Może być sadzona zarówno w gruncie jak i w dużych pojemnikach. Wymaga tylko utrzymania odpowiedniej wilgotności podłoża.

Do każdego zamówienia instrukcja gratis!

+ do zamówienia powyżej 1500 zł darmowa wysyłka!

Kontrolowana jakość!
Nadzór nad uprawami naszych roślin sprawuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl