Zamówienia realizujemy wyłącznie drogą wysyłkową.

Pozostałe drzewka owocowe

W tej kategorii znajdują się wybrane najlepsze odmiany różnych gatunków drzew owocowych. Oprócz takich ciekawostek rodem z naszego podwórka jak jerzębogrusza USZKOWATA po bardziej egzotyczne propozycje figowców pospolitych. Sadzonki są hartowane i przygotowane do uprawy w polskim klimacie. Jednak te pochodzące z cieplejszych klimatów wymagają większej uwagi i ochrony przed mrozami. 

Prezentowane tu drzewa owocowe oprócz niezaprzeczalnych walorów smakowych swoich owoców stanowić mogą bardzo uroczą ozdobę ogrodu. Pokryty dojrzewającymi, żółtymi owocami krzew pigwy pięknie prezentuje się w jesiennym ogrodzie.

Warto wiedzieć, że mało popularne obecnie gatunki drzew owocowych były kiedyś często używane w tradycyjnej kuchni polskiej. Poza tym owoce znajdujących się w tej kategorii gatunków nadają się na przetwory oraz do suszenia z przeznaczeniem na herbaty owocowe. Owocowy napar jest o wiele zdrowszy niż tradycyjna herbata, dlatego powinniśmy czerpać z tego naturalnego źródła, jakim są owoce z przydomowych sadów.


Wszystkie produkty

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl