Zamówienia realizujemy wyłącznie drogą wysyłkową.

Orzechy laskowe i włoskie

W naszym sklepie znajdą państwo najwyższej jakości szczepione sadzonki orzechów laskowych i włoskich, o wysokości 120-150 cm. Warto mieć w swoim ogrodzie leszczyny i orzechy włoskie przede wszystkim ze względu na ich owoce, które są cenionym towarem dzięki swym walorom smakowym, zdrowotnym oraz dietetycznym. Ponadto, drzewa zachwycają pięknymi kolorami liści wiosną, latem oraz jesienią, upiększając każdy ogród i sad w którym się znajdują. 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na niezwykle dekoracyjna odmianę leszczyny, której liście są czerwone. Można z powodzeniem sadzić ją w postaci szpaleru na obwodzie ogrodu. W ten sposób będziemy mieć parawan latem przed wiatrem, a jesienią możemy cieszyć się smacznymi orzechami. 

Za to walorów orzechów włoskich nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Warto mieć jedno drzewo w pobliżu miejsca wypoczynku. Jego rozłożysta korona daje miły cień latem, a wydzielający się juglon działa przeciw insektom. Zimą za to orzechy będą nieocenioną i zdrową przekąską jak i tradycyjnym składnikiem wielu polskich ciast i deserów. 


Wszystkie produkty

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl