Zamówienia realizujemy wyłącznie drogą wysyłkową.

Grusze

W ofercie grusze szczepione na podkładce Grusza kaukaska oraz pigwie. Rośliny kopane z gruntu, z mocnym systemem korzeniowym, o wysokości ok. 150 cm.

W ofercie najlepszego sklepu znajdą państwo szeroką gamę odmian gruszy. Począwszy od najpopularniejszych- europejskich, dostępne są między innymi obficie owocujące stare odmiany francuskie. Takie jak Lukasówka i Komisówka. W naszym sklepie znajdziecie też takie rarytasy jak Król Sobieski, polska odmiana silnie rosnąca i dająca obfite plony.

Na uwagę zasługują też amerykańskie, również znane i cenione odmiany, takie jak Klapsa- Faworytka oraz Red Faworytka, o dużych i smacznych owocach. To pozycja jak najbardziej skierowana zarówno dla koneserów tych owoców jak i tych co chcą spróbować czegoś nowego.

Dla osób poszukujących nowości i ciekawych odmian oferujemy różne rodzaje grusz azjatyckich, cieszących się coraz większą popularnością ze względu na nietypowe, lecz równie smaczne owoce oraz walory ozdobne drzew.

Grusze do dobrego owocowania wymagają słonecznego i ciepłego stanowiska, są mniej wrażliwe na okresowe susze niż na przykład jabłonie. Jednak nie mogą rosnąć w miejscach bardzo wietrznych. 


Wszystkie produkty

szt.
Grusza BERA HARDY Grusza BERA HARDY
Cena: 16,50 zł
szt.
Grusza CUKRÓWKA Grusza CUKRÓWKA
Cena: 16,50 zł
szt.
szt.
Grusza KOMISÓWKA Grusza KOMISÓWKA
Cena: 16,50 zł
szt.
szt.
szt.
Grusza LUKASÓWKA Grusza LUKASÓWKA
Cena: 16,50 zł
szt.
Grusza UKRAIŃSKA Grusza UKRAIŃSKA
Cena: 16,90 zł
szt.
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl