Obecny czas realizacji zamówień wynosi ok. 7 dni roboczych.

Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę choinek świątecznych w naszym sklepie internetowym. Zdajemy sobie sprawę iż każdy szuka wyjątkowego drzewka do swojego wnętrza. Posiadamy zarówno duże drzewka do przestronnych wnętrz, jak też niewysokie choinki do minimalistycznych przestrzeni. O tym jak wybrać żywą choinkę do domu możecie przeczytać na naszym blogu.

Wybraliśmy dla Was najbardziej atrakcyjne gatunki świerków. Jako bożonarodzeniowa choinka świąteczna, idealnie będzie wyglądać świerk Conica o delikatnych igłach w jasnozielonym kolorze. Piękny, stożkowaty pokrój tej odmiany świerka pasuje idealnie do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym stylu. Świerk Conica to dobry wybór do pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń typu loggia.

Świerk srebrny będzie idealnym kandydatem na choinkę świąteczną do wielu wnętrz. Jego srebrny kolor już sam w sobie jest dekoracyjny. Posiada gęsto osadzone na gałązkach srebrzyste igły, przez co wystarczy mu dodać kilka ozdób w kontrastowym kolorze, aby otrzymać efektowne drzewko bożonarodzeniowe. Świerk srebrny w doniczce o wiele dłużej utrzymuje igły jeśli jest regularnie podlewany.

Atrakcyjną propozycją na choinkę bożonarodzeniową jest drzewko jodły kaukaskiej. Do wyboru mamy drzewka różnej wysokości, od takich poniżej 50 centymetrów po masywne, mierzące nawet 170 centymetrów drzewa. Jodła kaukaska jest iglakiem idealnym do wnętrz, praktycznie nie gubi igieł, wydziela piękny zapach, a jej gęsto rosnące igły pokrywają ładnie ukształtowane gałęzie. Drzewko jest gęste, dobrze uformowane w kształt choinki. 

Zaletą żywej choinki świątecznej jest na pewno jej zapach, którego w przypadku sztucznej wielu osobom brakuje. Ważny jest też jej wygląd, który każdego roku może być inny, w zależności od tego na jaki gatunek drzewka się zdecydujemy.

Niech każda choinka świąteczna będzie wyjątkowa!

Jodła KAUKASKA w doniczce 60-80 cm - na choinkę
Jodła KAUKASKA w doniczce 60-80 cm - na choinkę
Cena: 54,90 zł
Świerk Zielony - choinka Świąteczna 130-150 cm
Świerk Zielony - choinka Świąteczna 130-150 cm
Cena: 85,90 zł
Świerk Zielony choinka Świąteczna 100-120 cm
Świerk Zielony choinka Świąteczna 100-120 cm
Cena: 53,90 zł
Świerk Zielony choinka Świąteczna 160-170 cm
Świerk Zielony choinka Świąteczna 160-170 cm
Cena: 106,90 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl