Wszystkie rośliny są w przedsprzedaży z wysyłką na wiosnę.

Malina GLEN COE

Kod produktu: 69A7-4560E
Dostępność: brak towaru
Stan:
roślina w pojemniku C-2- zabezpieczona na czas transportu
Wysokość:
ok. 20-30 cm
Cena: 15,90 zł 15.90
ilość
- +
szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Bezpieczna i szybka dostawa
Sprawdzone od lat pakowanie roślin
Bezpieczne
zakupy
Najwyższa jakość obsługi

Malina GLEN COE

Glen Coe to ciekawa odmiana maliny, którą otrzymano ze skrzyżowania maliny czarnej oraz czerwonej. Owoce tego krzewu wyróżniają się ciekawą antocyjanową barwą o wybitnie aromatycznym smaku, sam krzew ma pędy bezkolcowe.

Owocowanie

Owoce maliny Glen Coe są koloru fioletowego. Smak owoców jest niezwykle aromatyczny i jedyny w swoim rodzaju. Nadają się do uprawy w ogrodach przydomowych na działkach ROD oraz do uprawy na małych plantacjach. Owoce nadają się do bezpośredniego spożycia oraz na przetwory.

Wymagania

Malina Glen Coe jest warta uwagi ze względu na smak oraz aromat owoców. Rośliny są w pojemnikach więc można je sadzić cały rok. Maliny preferują stanowiska słoneczne, najlepsza jest gleba przepuszczalna, próchniczna, żyzna o lekko kwaśnym odczynie. Rozstaw rzędów dla tej odmiany malin to 2 metry natomiast w rzędzie sadzimy krzewy co 0,5 metra. Maliny sadzi się płytko, korzenie powinny być przykryte 2-3 centymetrową warstwą gleby. Z tego względu są narażone na susze oraz wymarzanie. Można temu zapobiec stosując ściółkowanie opadłymi i przekompostowanymi liśćmi, które dodatkowo nawożą glebę.

Do każdego zamówienia instrukcja gratis!

+ każde zamówienie jest profesjonalnie spakowane!

Kontrolowana jakość!
Nadzór nad uprawami naszych roślin sprawuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl