Wszystkie rośliny są w przedsprzedaży z wysyłką na wiosnę.

Róża wielkokwiatowa MAZOWSZE w doniczce

Kod produktu: 233_20200512130931
Dostępność: brak towaru
Stan:
roślina w doniczce
Wiek sadzonki:
2 letnia
Wysokość:
ok. 40 cm
Cena: 14,90 zł 14.90
ilość
- +
szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Bezpieczna i szybka dostawa
Sprawdzone od lat pakowanie roślin
Bezpieczne
zakupy
Najwyższa jakość obsługi

Róża wielkokwiatowa MAZOWSZE

Jedna z najładniejszych polskiej hodowli odmian róż. Mazowsze to piękny krzew posiadający kwiaty duże o średnicy dochodzącej do 12 centymetrów i pięknym, delikatnym zapachu. Liście są ciemnozielone dość duże. Pędy róży rosną grube i pokryte są licznie dużymi kolcami. Cały krzew jest duży, dobrze rozrośnięty. Jest to jedna z najstarszych odmian róż wielkokwiatowych w tym kolorze zaliczana do najbardziej wartościowych. Jej kwiaty są trwałe nadają się też na kwiat cięty.

Sadzonki róży Mazowsze sprzedawane przez nas mają mocne pędy i dobrze rozwinięty system korzeniowy. Ta odmiana charakteryzuje się niezawodnością. Jest mało wymagająca i nadaje się do każdego praktycznie ogrodu. Dodatkowo nie jest wrażliwa na polskie zimy, przez co nie wymaga wielu zabiegów związanych z jej zabezpieczaniem jesienią. Jest dobrym krzewem zarówno na rabaty jak i do sadzenia jako soliter. 

Wymagania

Róża Mazowsze dobrze kwitnie posadzona w słonecznym miejscu w ogrodzie. Jest dość odporna na mróz jednak w chłodniejszych strefach warto ją zabezpieczyć. Gleba powinna być przepuszczalna, ale dość dobrze utrzymująca wilgotność. Dobrze reaguje na cięcie. 

Do każdego zamówienia instrukcja gratis!

+ każde zamówienie jest profesjonalnie spakowane!

Kontrolowana jakość!
Nadzór nad uprawami naszych roślin sprawuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl