Obecny czas realizacji zamówień wynosi ok. 5 dni roboczych.

Porzeczka biała BLANCA - krzaczasta

Kod produktu: 195
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
Stan:
roślina zabezpieczona na czas transportu
Wiek sadzonki:
2 letnia
Wysokość:
ok 50 cm
Cena: 8,90 zł 8.90
ilość
- +
szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Szybka darmowa dostawa już od 1500 zł
Sprawdzone od lat pakowanie roślin
Bezpieczne
zakupy
Najwyższa jakość obsługi

Porzeczka Biała BLANCA - forma krzaczasta

Blanca to odmiana porzeczki o białych owocach. Jej zaletą jest to, że jak na te owoce dojrzewa dość późno bo dopiero po połowie lipca. Dzięki temu możemy delektować się smakiem tych owoców, jeszcze dłużej.

Sprzedajemy krzewy porzeczki w formie krzaczastej z dobrze rozrośniętym systemem korzeniowym co jest gwarancją dobrego wzrostu rośliny. Krzew rośnie dość silnie, wytwarza sztywne pędy.

Owoce

Owoce pojawiają się pod koniec lipca i na początku sierpnia, wartościowa i bardzo plenna odmiana. Sadząc ją w ogrodzie przydomowym wydłużamy czas zbioru tych owoców z naszego ogrodu. Owoce nadają się na przetwory, łączenia z innymi owocami oraz do bezpośredniego spożycia i suszenia. W smaku owoce są kwaskowate ze słodką łagodną nutą, określane jako bardzo smaczne. Krzewy przeznaczone na owoce powinny być regularnie przycinane.

Wymagania

Krzewy porzeczek najlepiej sadzić w miejscach nasłonecznionych, wpływa to dodatnio na jakość owoców oraz ich smak. Pod porzeczki nadaje się praktycznie każda gleba ogrodowa. Wymaga podlewania w trakcie suszy. Cięcie krzewów wykonywać najlepiej na przedwiośniu, jeszcze przed ruszeniem soków. Nawożenie stosujemy u roślin owocujących co roku, u nowo posadzonych w następnym roku. Dobrać należy dawkę do wielkości krzewu oraz ilości owoców.

Do każdego zamówienia instrukcja gratis!

+ do zamówienia powyżej 1500 zł darmowa wysyłka!

Kontrolowana jakość!
Nadzór nad uprawami naszych roślin sprawuje Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl