Wysyłkę roślin rozpoczynamy od około 25 marca.

Zamówienia realizujemy według kolejności ich złożenia.

Róża wielkokwiatowa CASANOVA

205 Towar dostępny - 205 sztuk
Wysyłka w: 5 dni roboczych
Ilość

Przerwa zimowa, wznawiamy wysyłki od około 25 marca.

Róża Wielkokwiatowa Casanova

Stan : roślina kopana - zabezpieczona na czas transportu

Wiek sadzonki : 2 letnia

Wysokość : ok. 40 cm

Róża wielkokwiatowa odmiany Casanova posiada piękne kwiaty o ciepłej, herbacianej barwie. Pąki mają kolor miedziano-pomarańczowy. Kwiaty po rozwinięciu mają piękny zapach.

Casanova posiada dużej średnicy kwiaty mające około 10-12 centymetrów. Osadzone są zazwyczaj na pojedynczych pędach. Krzew róży posiada lśniące liście ciemnozielonego koloru. Pędy posiada grube i proste, które pokryte są dość gęsto mocnymi kolcami. Ta odmiana róży jest znana z odporności na choroby i dobrze znosi polskie zimy. Jest polecana do uprawy amatorskiej w ogrodach przydomowych ze względu na piękny zapach i ładny kolor. Kwiaty są trwałe i dobrze się trzymają nawet mimo opadów. 

Oferowane róże mają mocne pędy i bardzo dobrze ukształtowany system korzeniowy.

Róża Casanova posiada kwiaty dobrze utrzymujące się i długo na pędach, barwa również dobrze się trzyma mim, że później się kolor blaknie delikatnie. Idealnie nadaje się na kwiat cięty. Jest to niezawodny krzew róży do ogrodu.

Wymagania

Róże wymagają zdecydowanie ciepłego stanowiska i osłoniętego. Gleba powinna być przepuszczalna, ale żyzna i z dużą zawartością próchnicy. Wodę należy lać pod krzew nie na liście, gdyż wtedy może być atakowana przez choroby grzybowe. Jednakże ta odmiana jest na nie najbardziej odporna. 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl