Wysyłkę roślin rozpoczynamy od około 25 marca.

Zamówienia realizujemy według kolejności ich złożenia.

Drzewa i krzewy iglaste

Ten rodzaj wieloletnich roślin do ogrodu jest mocno ceniony ze względu na swój dekoracyjny wygląd, który zachowują przez cały rok. Jeśli dobierzemy odpowiedni gatunek do danego siedliska to nie będziemy mieć żadnych większych kłopotów w ich uprawie. Poza tym należy też zwracać na mrozoodporność danych odmian, gdyż niektóre są bardziej wrażliwe na niskie temperatury i w niektórych regionach mogą przymarzać. Posiadamy ogromny wybór różnych gatunków oraz odmian krzewów i drzew iglastych i nie ma większego problemu w dobraniu odpowiedniej rośliny do ogrodu.

Przez cały sezon sprzedajemy rośliny iglaste rosnące w pojemnikach. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór tui zarówno tych polecanych na żywopłoty jak odmiana "Szmaragd" czy też niskorosnące z przeznaczeniem na nasadzenia zarówno w grupie innych roślin jak też solo.

Rośliny iglaste to nie tylko ogród zielony cały rok. Ich dodatkowym atutem jest zapach. W ciepłe dni, szczególnie takie gatunki jak sosna czy jałowiec wydzielają olejki eteryczne. Mają one działanie oczyszczające i antyseptyczne. Szczególnie polecane jest taka aromaterapia przy częstych przeziębieniach. 


Wszystkie produkty

szt.
Araukaria CHILIJSKA Araukaria CHILIJSKA
Cena: 159,00 zł
szt.
Brak produktu w magazynie
szt.
szt.
Sośnica JAPOŃSKA Sośnica JAPOŃSKA
Cena: 51,90 zł
szt.
szt.
Brak produktu w magazynie
Brak produktu w magazynie
szt.
Brak produktu w magazynie
szt.
Brak produktu w magazynie
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl